Na zdjęciu widać uszkodzone auto, biorące udział w wypadku. W tle pozostałe auta biorące udział w wypadku. Zdjęcie zrobiono na drodze wojewódzkiej nr 815.

Groźny wypadek na DW 815 w Przewłoce

10 października br. o godzinie 8:49 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Parczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch aut na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 815 w miejscowości Przewłoka. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano wypadek 2 samochodów osobowych znajdujących się na skrzyżowaniu DW 815 z drogą powiatową  w miejscowości Przewłoka. Na miejscu znajdował się patrol Policji. Przed przybyciem zastępów wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili samochody i znajdowali się na poboczu. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy 2 osobom do czasu przybycia ZRM. Następnie odłączono akumulatory w pojazdach, zakręcono butlę LPG w samochodzie VW Sharan oraz zneutralizowano sorbentem płyny eksploatacyjne. W zdarzeniu brał udział również samochód VW Golf u którego w wyniku zdarzenia jeden z samochodów uszkodził przód. Dalsze czynności na miejscu prowadziła Policja.

 

SIS: JRG Parczew – 2 zastępy, 7 strażaków; OSP Jasionka – 3 strażaków, Policja – 4 funkcjonariuszy, 2 x ZRM – 5 ratowników, Zarząd Dróg Wojewódzkich – 2 pracowników

Skip to content