Zdjęcie grupowe laureatów konkursu, dyrektorów szkół oraz pracowników Komendy Powiatowej PSP w Parczewie. Zdjęcie wykonano w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Parczewie

Wręczenie nagród w konkursie „Moje Bezpieczne Środowisko 2023”

W dniu 6 października  br. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w  Parczewie Zastępca Komendanta Powiatowego st. bryg. mgr inż. Zbigniew Hawryluk pogratulował  i wręczył nagrody laureatom powiatowego etapu  konkursu „Moje Bezpieczne Środowisko 2023”

 

   WYNIKI KONKURSU:

 

1 miejsce:

Piotr Lisiecki i Marcel Mazurek

Prezentacja multimedialna w kategorii „Bezpieczny wypoczynek nad wodą”

Uczniowie z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie  otrzymali nagrodę za swoją pracę: głośniki bezprzewodowe tablice do notowania oraz gadżety strażackie .

 

2 miejsce:

Wiktoria Borysiewicz i Andżelika Włoszek

Film w kategorii : „Bezpieczeństwo pożarowe i ekologiczne”

Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Parczewie otrzymały nagrodę za swoją pracę:  słuchawki bezprzewodowe  i gadżety strażackie.

 

3 miejsce:

Hanna Supryn i Mikołaj Komarek

Prezentacja multimedialna w kategorii
„Bezpieczny wypoczynek nad wodą”

 

Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu w Parczewie otrzymali za swoją pracę nagrody w postaci  gadżetów strażackich.

 

Praca Piotra Lisieckiego  i Marcela Mazurka – Prezentacja multimedialna w kategorii „Bezpieczny wypoczynek nad wodą” będzie reprezentowała powiat parczewski w drugim etapie konkursu na szczeblu wojewódzkim.

 

Organizatorami konkursu były Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie,  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie pn. „Moje Bezpieczne Środowisko”. Prace, które przez Was zostały zrealizowane były niezwykłe, ujmowały starannością, zaangażowaniem z jakim zostały wykonane oraz oryginalnością pomysłu. Jednocześnie gratulujemy Uczniom talentu i dziękujemy za aktywną postawę Nauczycieli, którzy rozpropagowali szeroko pojęte bezpieczeństwo wśród młodzieży.

Skip to content