Widok miejsca zdarzenia obejmujący auto ciężarowe z naczepą, rozbity samochód osobowy, pojazd pożarniczy i karetkę Pogotowia Ratunkowego. W oddali ratownicy medyczni udzielają pomocy poszkodowanemu.

Groźny wypadek na skrzyżowaniu dróg Wojewódzkich 815 z 814

W dniu 26 lutego br. o godzinie  12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Parczewie  wpłynęła informacja o wypadku dwóch  samochodów ciężarowego i osobowego. W chwili przyjazdu pierwszych zastępów zabezpieczono miejsce zdarzenia odłączono akumulator w pojeździe osobowym. Poszkodowany kierowca z osobówki znajdował się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego w wyniku poniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala. W trakcie prowadzonych czynności dochodzeniowych przez Policję zastępy OSP i PSP pomagały w kierowaniu ruchem drogowym do czasu uprzątnięcia pojazdów i miejsca wypadku. Utrudnienia w ruchu drogowym na tym skrzyżowaniu trwały do godziny 19:25.

 

SIS: JRG Parczew – 2 zastępy, 6 strażaków, OSP Siemień- 2 zastępy, 7 strażaków, Policja Parczew – 6 funkcjonariuszy, Zespół Ratownictwa Medycznego – 3 ratowników, Inspekcja Transportu Drogowego – 2 funkcjonariuszy.

Tekst i zdjęcia: KP PSP w Parczewie

Skip to content