zdjęcie

OTWP

29 marca 2016

Powiatowe Eleminacje OTWP

22 marca w Komendzie Powiatowej PSP w Parczewie odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, w których udział wzięli zwycięzcy szczebla gminnego – uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Konkurs ma na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży znajomością przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru.

Najlepsze osoby z każdej grupy wiekowej  będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim:

– grupa I (szkoły podstawowe): Wołnysz Julia ze Szkoły Podstawowej w Uhninie,

– grupa II (gimnazja): Włoszek Agata z Publicznego Gimnazjum w Parczewie,

– grupa III (szkoły ponadgimnazjalne): Kowalski Łukasz z I LO w Parczewie

Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne upominki a dla trzech najlepszych osób z każdej grupy wiekowej wręczono nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Parczewie, Oddział Powiatowy ZOSP RP w Parczewie i Urząd Miejski w Parczewie. Nagrody rzeczowe, upominki oraz dyplomy wręczali: komendant powiatowy PSP w Parczewie st. bryg. mgr inż. Janusz Krasuski, Prezes Zarządu Powiatowego OSP w ParczewieWaldemar Wezgraj oraz Członek Prezydium Oddziału wojewódzkiego ZOSP RP w Lublinie Wiesław Nowak.

Młodzieży szkolnej składamy gratulacje, opiekunom podziękowania za trud przygotowania do turnieju. Laureatom życzymy sukcesu na szczeblu wojewódzkim.

Krzysztof Fila

 

Galeria

Skip to content