Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Zakładów Pracy, Instytucji, Szkół i Organizacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował 23 kwietnia 2022 w hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie Otwarty Turniej Siatkówki dla zakładów pracy, instytucji, szkół i organizacji. W imprezie wystartowało 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Grupę A wygrał zespół KP PSP Parczew przed ZSCKR Jabłoń i SP. Nr 1 Parczew. W grupie B najlepszy okazał się zespół Victorii Parczew II przed zespołem Victorii Parczew I, trzecie miejsce zajął Urząd Skarbowy z Parczewa.

W finale imprezy KP PSP Straż Parczew wygrała 2:0 z MKS Victoria II Parczew. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Fiutka z KP PSP Straż Parczew.
Po zawodach odbyła się uroczysta dekoracja. Najlepsze 4 zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dodatkowo 3 najlepsze drużyny otrzymały oficjalne piłki meczowe do siatkówki. Statuetkę dla najlepszego zawodnika imprezy otrzymał Paweł Fiutka. Dekoracji dokonała Pani Agnieszka Przekora – Dyrektor MOSiR Parczew.

Najlepsza drużyna KP PSP Parczew wystąpiła w następującym składzie: Paweł Fiutka, Grzegorz Izdebski, Patryk Punda, Łukasz Dąbrowski, Wojciech Rybak , Mariusz Semeniuk i Paweł Gątarczyk.