Groźnie wyglądający wypadek na drodze wojewódzkiej nr 819

22 marca br. około godziny 22:19 doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 819. Samochód osobowy jadący od strony miejscowości Siedliki w kierunku Parczewa z niewyjaśnionych przyczyn przeciął przeciwległy pas ruchu i uderzył w przepust. Siła uderzenia była na tyle silna, że z Mercedesa wyrwany został silnik, a auto wylądowało kilkadziesiąt metrów dalej. Samochodem podróżowały 4 osoby w wieku 16 – 19 lat, które samodzielnie wydostały się z pojazdu.

 

 Pierwsze zastępy dotarły już po kilku minutach.  Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Dwie najciężej ranne osoby zostały wstępnie opatrzone i zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. Pozostałym dwóm poszkodowanym strażacy udzielali kwalifikowanej pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu kolejnych karetek. Droga przez kilka godzin pozostała zablokowana ze względu na konieczność ustalenia przyczyny zdarzenia przez Policję. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych uprzątnięto z drogi porozrzucane elementy pojazdu.

 

Na miejscu zdarzenia interweniowały: JRG Parczew  2 zastępy  – 7 strażaków, OSP Jasionka – 5 strażaków, 3 patrole  Policji, 4 Zespoły Pogotowia.

Skip to content